Vyhľadávanie

rozšírené vyhľadávanie ...

POZÝVAME VÁS

 

 

Vývoz TKO

Zber TKO a triedeného zberu - harmonogram pre rok 2019 tu

Čo kam patrí? tu

Právna poradňa

Právna poradňa pre obyvateľov.

Na Vaše otázky odpovedá JUDr. Antónia Mikulíková. Všetky otázky a odpovede nájdete v Dojčanských novinách aj na obec-1/pravna-poradna/

Vaše otázky môžete posielať na obec@dojc.sk

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Obsah

Výsledky volieb do Európskeho parlamentu

Typ: náš tip
2019Dňa 25. mája 2019 sa konali voľby do Európskeho parlamentu. Výsledky volieb v našej obci nájdete nižšie.
Výsledky volieb do Európskeho parlamentu
25. máj 2019
   
počet voličov zapísaných v zozname voličov 1016
počet voličov, ktorí sa zúčastnili na hlasovaní 176
počet voličov, ktorí odovzdali obálku 176
počet platných odovzdaných hlasov 175
   
Počet platných hlasov odovzdaných pre každú politickú stranu, politické hnutie alebo koalíciu:
SMER - sociálna demokracia 45
Kresťanská demokracia - Život a prosperita 1
Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko 31
Slovenská národná strana 9
SME RODINA  - Boris Kollár 9
OBYČAJNÍ ĽUDIA  a nezávislé osobnosti (OĽANO) 11
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 2
Kresťanskodemokratické hnutie 17
Strana zelených Slovenska 6
DOMA DOBRE 1
Koalícia Komunistická strana Slovenska, VZDOR - strana práce 8
Sloboda a Solidarita 19
NAJ - Nezávislosť a Jednota 2
Kresťanská únia 3
Koalícia Progresívne Slovensko a SPOLU - občianska demokracia 11
   
Výsledky prednostného hlasovania:  
SMER - sociálna demokracia  
1. Monika Beňová 27
2. Miroslav Číž 16
3. Robert Hajšel 3
4. Katarína Roth Neveďalová 8
5. Igor Melicher 2
7. Ján Mažgút 1
8. Richard Eliáš 1
9. Ladislav Rolník 3
Kresťanská demokracia - Život a prosperita  
4. Marián Servátka 1
7. Matej Šarocký 1
Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko  
1. Martin Beluský 7
2. Milan Mazurek 10
3. Miroslav Radačovský 9
4. Lukáš Kopáč 1
5. Miroslav Urban 4
8. Ondrej Ďurica 2
9. Lenka Bočkayová 1
10. Marek Kotleba 3
15. Milan Uhrík 15
Slovenská národná strana  
1. Jaroslav Paška 5
2. Karol Farkašovský 1
3. Pavol Dubček 2
11. Ján Holodňák 1
SME RODINA  - Boris Kollár  
1. Peter Pčolinský 3
2. Ľudovít Goga 1
3. Petra Krištúfková 1
4. Ivan Bella 2
7. Eva Hudecová 1
11. Michal Gašaj 1
14.Martin Dzielavský 1
OBYČAJNÍ ĽUDIA  a nezávislé osobnosti (OĽANO)  
2. Michal Šipoš 8
3. Peter Pollák 6
8. Lucia Greškovitsová 1
11. Lucia Rennerová 1
14. Matúš Bystriansky 1
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI  
1. Martina Šimkovičová 2
4. Ľubomír Šesták 2
Kresťanskodemokratické hnutie  
1. Ivan Štefanec 6
2. Miriam Lexmann 4
3. Marián Čaučík 5
14. Ján Fígeľ 8
Strana zelených Slovenska  
1. Martin Čulen 4
2. Roman Kollár 2
3. Michal Krištof 5
DOMA DOBRE  
1. Štefan Adam 1
Koalícia Komunistická strana Slovenska, VZDOR - strana práce  
1. Jozef Hrdlička 5
2. Jalal Suleiman 3
10. Karol Ondriaš 1
Sloboda a Solidarita  
1. Eugen Jurzyca 4
2. Alojz Baránik 3
3. Lucia Ďuriš Nicholsonová 11
4. Natália Blahová 2
6. Ján Rudolf 1
8. Lenka Jakubovičová 1
9. Michal Kozubík 1
13. Igor Prieložný 2
14. Tomáš Popovič 1
NAJ - Nezávislosť a Jednota  
1. Branislav Grimm 2
12. Roman Hílek 1
Kresťanská únia  
1. Anna Záborská 3
2. Branislav Škripek 3
Koalícia Progresívne Slovensko a SPOLU - občianska demokracia  
1. Michal Šimečka 3
6. Martin Hojsík 3
7. Michal Wiezik 3
10. Lucia Kleštincová 2
13. Dominik Hatiar 1
14. Jozef Mihál 1

Vytvorené: 26. 5. 2019
Posledná aktualizácia: 26. 5. 2019 13:23
Autor: Správce Webu