Na Vaše otázky odpovedá JUDr. Antónia Mikulíková. Všetky otázky a odpovede nájdete v Dojčanských novinách aj na obec-1/pravna-poradna/

Vaše otázky môžete posielať na obec@dojc.sk

Obsah

Naše futbalové A mužstvo začalo prípravu na jarnú časť 7. februára 2015 a napriek občas nepriaznivému počasiu mali 20 tréningov. Všetci hráči až na jedného sú odchovanci Dojča, alebo Dojčania.

22. marca 2015 sme odohrali 1. majstrovský zápas jarnej časti u favorita súťaže v Rovensku, aj keď polčas sme vyhrávali 1:0 a vypracovali sme si niekoľko šancí, zápas skončil prehrou 3:1. Nasledujúci zápas sme odohrali na domácom ihrisku proti Chropovu a oslavovali sme výhru 1:0 a zahodili veľa šancí. Nasledoval zápas v Osuskom s výsledkom 1:1 a predvedenou hrou a bojovnosťou potešili oko diváka. Po dvoch týždňoch prestávky nasledoval opäť zápas v Osuskom, ktorý sme prehrali 6:2.

V najbližších termínoch nás čakajú zápasy Chropov doma, vonku Častkov, potom voľno, Podbranč doma, Cerová vonku a na hody doma zakončíme sezónu s Rovenskom.

Žiacke mužstvo začalo trénovať 2 krát do týždňa od 10. apríla 2015 a na svoj 1. majstrovský zápas jarnej časti ešte čakajú. Ten sa odohrá na domácom ihrisku 9. mája 2015 o 12:00 s  Unínom.

Pripravujeme 15. ročník futbalového turnaja „AXIAL CUP 2015“ v mesiaci júl. Presný čas a súperov včas vyhlásime a samozrejme bude aj diskotéka.

Na vašu návštevu a povzbudzovanie sa tešíme nie len na turnaji, ale po celú sezónu.