Ambulancia všeobecného lekára v Dojči

17. februára 2020 začína svoju činnosť ambulancia všeobecného lekára v Dojči, v ktorej bude ordinovať MUDr. Veronika Brenkus Steinerová.

Oznamujeme, že MUDr. Veronika Brenkus Steinerová 3.2.2020 otvára novú ambulanciu všeobecného lekára v Senici v budove zdravotníckeho zariadenia pri novom kostole na Sotinskej ulici a 17.2.2020 v zdravotnom stredisku v Dojči. V ambulanciách sa budú prijímať noví pacienti zo všetkých zdravotných obvodov, pričom stačí uzavrieť „Dohodu o poskytovaní zdravotnej starostlivosti“ tu.

Dohodu o poskytovaní zdravotnej starostlivosti môžete vyplniť aj na Obecnom úrade v Dojči, alebo od pondelka 17.02.2020 v ambulancii v Dojči počas ordinačných hodín.

Zmenu lekára a prenos karty vybaví pani doktorka za Vás, nemusíte navštíviť svojho doterajšieho lekára a pýtať si zdravotnú kartu, či mu oznamovať svoj úmysel zmeniť lekára.

Obidve ambulancie ponúkajú moderné prístrojové vybavenie pre poskytovanie komplexnej zdravotnej starostlivosti a možnosť spolupráce so všetkými zdravotnými poisťovňami.

Schválené ordinačné hodiny:

ORDINAčNé HODINY

Prílohy

žiadosť o odovzdanie zdravotnej dokumentácie.pdf

Typ súboru: PDF dokument, Velkosť: 392,32 kB
Dátum vloženia: 5. 2. 2020 16:58