Dojč
obec mikroregionu Šaštínsko Dojč oficiálna stránka obce

Dojč - minulosť, ľudia, príbehy

Obec pripravuje vydanie monografie o Dojči. Pomôžete nám?

Naša obec sa pustila do prípravy monografie obce

Dojč – minulosť, ľudia, príbehy

 

V pripravovanej monografii majú byť uvedené všetky možné poznatky, príbehy, fotografie o našej obci a živote v nej.

Obraciame sa na Vás, vážení obyvatelia, rodáci, záujemcovia o históriu a život v obci, o výpožičku starých fotografií a dokumentov, ktoré budú použité a vytlačené v predmetnej publikácii. Všetky poskytnuté materiály budú naskenované a vrátené majiteľom. Na predmetné dokumenty a fotografie Vás žiadame napísať, z akého obdobia alebo roku pochádza, kto sa na predmetnej fotografii nachádza,  a na zadnú stranu si napíšte meno a adresu, aby sme vedeli, komu predmetné veci vrátiť.

Vopred všetkým za výpožičku fotografií, dokumentov, príbehov, zážitkov .....  veľmi pekne ďakujeme

starostka obce

Dátum vloženia: 6. 11. 2019 20:59
Dátum poslednej aktualizácie: 10. 1. 2020 11:52
Autor: Správce Webu

Mobilná aplikácia

V Obraze
GooglePlay
AppStore

Informácie e-mailom

Novinky e-mailom