Dojčanská deviatka - poďakovanie

Poslednú aprílovú sobotu sa uskutočnil ulicami našej obce beh Dojčanská deviatka. Ďakujeme členom DHZ, študentom SZŠ v Skalici, súrodencom Masarykovým a všetkým, ktorí pridali ruku k úspešnému priebehu podujatia.

Ďakujeme členom DHZ Dojč, ktorí zabezpečovali bezpečnosť bežcov na miestnych komunikáciách, usmerňovali dopravu a dočasne uzatvárali miestne komunikácie na nevyhnutný čas.

Študenti Strednej zdravotníckej školy pod vedením Zuzany Mackovej poskytovali zdravotnú službu a pomáhali pri odmeňovaní detských kategórií, zabezpečovali občerstvovačku pri kategórii dospelých.

Vďaka patrí aj veštkým zúčastneným ako aj  obyvateľom, ktorí povzbudovali či už na trati alebo v cieli. O občerstvenie sa postaral p. Toman.

Počasie i podujatie sa vydarilo a veríme, že i sa stretneme i o rok.

beh (2).jpg

Typ súboru: JPG obrázok, Velkosť: 3,83 MB