HĽADÁ SA VINNÍK!

Stavebný odpad na Hliníku

Opäť nám niekto vyviezol stavebný odpad na Hliník. Ak ste videli niekoho ísť cez víkend na Hliník, oznámte to prosím na obecný úrad!

Na uprStavebný odpad na Hliníkuavenej bývalej skládke na Hliníku môžete vyvážať po ohlásení sa na obecnom úrade bioodpad. Skládka sa pravidelne upravuje a rozhŕňa. Stále sa však nájdu špekulanti, ktorí na Hliník vyvezú stavebný odpad. Aj napriek tomu, že je tu stále možnosť vyviezť drobný stavebný odpad za kultúrny dom. Samozrejme len po ohlásení sa na obci a súhlase starostky.

Žiadame občanov, aby nahlásili na obecný úrad, ak niekoho cez víkend videli nakladať suť a viezť ju smerom ku kaplnke. Ak sa vinník nenájde, na odstránenie stavebného odpadu sa opäť všetci poskladáme. A navyše, bude zakázané voziť na Hliník bioodpad.

Dátum vloženia: 7. 7. 2020 8:28
Dátum poslednej aktualizácie: 7. 7. 2020 8:41