Testovanie COVID-19

2021

19.2. a 20.2. 2021 sa uskutoční testovanie obyvateľov na COVID-19 v odbernom mieste Kultúrny dom v Dojči.
Odberné miesto bude otvorené v piatok do 20 h, pričom posledný odber pre neregistrovaných sa uskutočňuje o 19,30 h a v sobotu do 16 h s posledným odberom pre neregistrovaných o 15,30 h.

Ak v obci Dojč máte trvalý alebo prechodný pobyt, na výsledok nečakáte, bude vám doručený v zalepenej obálke do schránky do 24 h od testovania.

Testovanie je určené pre obyvateľov od 10 do 65 rokov a pracujúcich dôchodcov nad 65 rokov. Ostatné vekové kategórie sa testovania môžu zúčastniť.

Na účasť v testovaní sa zaregistrujte prostredníctvom rezervačného formulára na webstránke. V prípade, že nevyužijete rezervačný systém a prídete priamo do odberného miesta, môže sa stať, že budete musieť čakať, kým sa uvoľnia testovacie kapacity registrovaných záujemcov.

Upozorňujeme, že potvrdenie o negatívnom výsledku testovania je potrebné od pondelka 8.2. pre začiatok školského vyučovania v materskej škole, v 1.-4. ročníku základnej školy. Odporúčame otestovať všetkých členov žijúcich v spoločnej domácnosti vo veku 10 až 65 rokov s dieťaťom MŠ a žiakom ZŠ . Zákonní zástupcovia sa v školskom zariadení preukážu negatívnym testom len na vyzvanie, ale odovzdajú v MŠ a v ZŠ podpísané čestné vyhlásenie o absolvovaní testovania s negatívnym výsledkom všetkých členov spoločnej domácnosti.

Negatívny test na COVID-19 má platnosť 7 dní, pokiaľ sme v čiernej alebo bordovej farbe COVIDautomatu.

Dátum vloženia: 3. 2. 2021 7:11
Dátum poslednej aktualizácie: 16. 2. 2021 12:24