Dojč
obec mikroregionu Šaštínsko Dojč oficiálna stránka obce

Upozornenie na podomového obchodníka

Upozornenie na podomového obchodníka

Dnes, 9.11.2018, v čase okolo 11,30 h sa po našej obci pohyboval podomový obchodník, ktorý sa predstavoval ako "riaditeľ kauflandu", bol neodbytný, ponúkal až vnucoval darčeky a pozýval na koncert, ktorý má byť zajtra v našej obci. Pri osobnej konfrontácii tvrdil, že robí prieskum, ktorý nemohol robiť so starostkou, ale s obyvateľmi áno. Odmietol povedať o aký prieskum ide, akú spoločnosť zastupuje... Jeho konanie starostka nahlásila na políciu. Neotvárajte a nekomunikujte s týmto pánom, v prípade, že sa bude pohybovať po obci volajte na č. 158, príp. starostke obce.

Dátum vloženia: 9. 11. 2018 13:13
Dátum poslednej aktualizácie: 9. 11. 2018 13:29
Autor: Správce Webu

Mobilná aplikácia

V Obraze
GooglePlay
AppStore

Informácie e-mailom

Novinky e-mailom