Zber nebezpečného odpadu

2020

V dňoch 28. mája až 2. júna 2020 sa uskutoční zber nebezpečného odpadu. Kontajner na nebezpečný odpad je pristavený pred Obecným úradom v Dojči a otvorený v pracovné dni a v sobotu od 7,30 h do 19,00 h.
Kontajner bude odvezený v utorok 2.6. o 8,00 h.

Čo patrí do kontajnera na nebezpečný odpad:

žiarivky a žiarovky, farby, tlačiarenské farby, batérie a akumulátory, motorové oleje a iné motorové kvapaliny, obaly obsahujúce nebezpečné látky, tlakové nádoby, olejové filtre, handry na čistenie a ochranné odevy kontaminované nebezpečnými látkami, vyradené elektrické zariadenia (televízory, monitory), ostatné elektrické zariadenia (chladničky, mrazničky)

Ostatné nebezpečné látky ako rozpúšťadlá, kyseliny, zásady, fotochemické látky, pesticídy, lepidlá a živice obsahujúce nebezpečné látky musia byť v pôvodných obaloch, ktoré sú označené popisom zloženia nebezpečných látok.

V prípade, že sa v kontajneri budú nachádzať neidentifikovateľné nebezpečné látky, bude obec za ich rozbor platiť minimálne 300 €/jedna neidentifikovateľná látka. Tieto poplatky sa premietnu do poplatku za odpad. Preto Vás žiadame, aby ste neznáme látky do kontajnera nevkladali.

Dátum vloženia: 28. 5. 2020 9:54
Dátum poslednej aktualizácie: 28. 5. 2020 13:34