3. februára 2024 sme plesali

ples

"V mene priateľov spoločnosti Emtei vám chcem poďakovať za skvelú organizáciu reprezentačného plesu na ktorom sme sa skvelo zabavili.
Všetko bolo výborné, pekná výzdoba, dobré jedlo a víno, skvelá kapela, no všetko to čo patrí k dobrej plesovej zábave.
Už sa tešíme na ďalší ročník vášho plesu."

7. Reprezentačný ples obce Dojč sa uskutočnil 3.2.2024.
Ďakujeme všetkým sponzorom a podporovateľom za krásne a hodnotné ceny do tomboly. Celkovo bolo 133 priamych výhier a 26 losovaných výhier, jedna cena útechy.

1. cenu od Obce Dojč  - 500 € poukážku na dovolenku cez CA Hellas Travel získali naši noví obyvatelia Kostilnikových,

2. cenu od BJ Power Smolenice - 400 € nákupnú poukážku do NAY získala Vierka Jurášová, ktorej cenu prevzala dcéra Magdalénka a

3. cenu od záhradná technika Žák Senica - vertikutátor získala pani doktorka Brenkus Steinerová.

Blahoželáme všetkým výhercom akejkoľvek ceny a ani jeden hosť neodchádzal bez tomboly.

Do tanca hrala skupina LEGO, ktorá vytvorila úžasnú atmosféru.

Pre hostí plesu bol program prekvapením a odozvy naň sú len pozitívne - majster sveta v biketriale predviedol svoje umenie.

fotografie nájdete vo fotogalérii

Dátum vloženia: 9. 2. 2024 19:38