Výsledky volieb do Európskeho parlamentu
Výsledky volieb do Európskeho parlamentu | |
25. máj 2019 | |
počet voličov zapísaných v zozname voličov | 1016 |
počet voličov, ktorí sa zúčastnili na hlasovaní | 176 |
počet voličov, ktorí odovzdali obálku | 176 |
počet platných odovzdaných hlasov | 175 |
Počet platných hlasov odovzdaných pre každú politickú stranu, politické hnutie alebo koalíciu: | |
SMER - sociálna demokracia | 45 |
Kresťanská demokracia - Život a prosperita | 1 |
Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko | 31 |
Slovenská národná strana | 9 |
SME RODINA - Boris Kollár | 9 |
OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) | 11 |
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI | 2 |
Kresťanskodemokratické hnutie | 17 |
Strana zelených Slovenska | 6 |
DOMA DOBRE | 1 |
Koalícia Komunistická strana Slovenska, VZDOR - strana práce | 8 |
Sloboda a Solidarita | 19 |
NAJ - Nezávislosť a Jednota | 2 |
Kresťanská únia | 3 |
Koalícia Progresívne Slovensko a SPOLU - občianska demokracia | 11 |
Výsledky prednostného hlasovania: | |
SMER - sociálna demokracia | |
1. Monika Beňová | 27 |
2. Miroslav Číž | 16 |
3. Robert Hajšel | 3 |
4. Katarína Roth Neveďalová | 8 |
5. Igor Melicher | 2 |
7. Ján Mažgút | 1 |
8. Richard Eliáš | 1 |
9. Ladislav Rolník | 3 |
Kresťanská demokracia - Život a prosperita | |
4. Marián Servátka | 1 |
7. Matej Šarocký | 1 |
Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko | |
1. Martin Beluský | 7 |
2. Milan Mazurek | 10 |
3. Miroslav Radačovský | 9 |
4. Lukáš Kopáč | 1 |
5. Miroslav Urban | 4 |
8. Ondrej Ďurica | 2 |
9. Lenka Bočkayová | 1 |
10. Marek Kotleba | 3 |
15. Milan Uhrík | 15 |
Slovenská národná strana | |
1. Jaroslav Paška | 5 |
2. Karol Farkašovský | 1 |
3. Pavol Dubček | 2 |
11. Ján Holodňák | 1 |
SME RODINA - Boris Kollár | |
1. Peter Pčolinský | 3 |
2. Ľudovít Goga | 1 |
3. Petra Krištúfková | 1 |
4. Ivan Bella | 2 |
7. Eva Hudecová | 1 |
11. Michal Gašaj | 1 |
14.Martin Dzielavský | 1 |
OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) | |
2. Michal Šipoš | 8 |
3. Peter Pollák | 6 |
8. Lucia Greškovitsová | 1 |
11. Lucia Rennerová | 1 |
14. Matúš Bystriansky | 1 |
STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI | |
1. Martina Šimkovičová | 2 |
4. Ľubomír Šesták | 2 |
Kresťanskodemokratické hnutie | |
1. Ivan Štefanec | 6 |
2. Miriam Lexmann | 4 |
3. Marián Čaučík | 5 |
14. Ján Fígeľ | 8 |
Strana zelených Slovenska | |
1. Martin Čulen | 4 |
2. Roman Kollár | 2 |
3. Michal Krištof | 5 |
DOMA DOBRE | |
1. Štefan Adam | 1 |
Koalícia Komunistická strana Slovenska, VZDOR - strana práce | |
1. Jozef Hrdlička | 5 |
2. Jalal Suleiman | 3 |
10. Karol Ondriaš | 1 |
Sloboda a Solidarita | |
1. Eugen Jurzyca | 4 |
2. Alojz Baránik | 3 |
3. Lucia Ďuriš Nicholsonová | 11 |
4. Natália Blahová | 2 |
6. Ján Rudolf | 1 |
8. Lenka Jakubovičová | 1 |
9. Michal Kozubík | 1 |
13. Igor Prieložný | 2 |
14. Tomáš Popovič | 1 |
NAJ - Nezávislosť a Jednota | |
1. Branislav Grimm | 2 |
12. Roman Hílek | 1 |
Kresťanská únia | |
1. Anna Záborská | 3 |
2. Branislav Škripek | 3 |
Koalícia Progresívne Slovensko a SPOLU - občianska demokracia | |
1. Michal Šimečka | 3 |
6. Martin Hojsík | 3 |
7. Michal Wiezik | 3 |
10. Lucia Kleštincová | 2 |
13. Dominik Hatiar | 1 |
14. Jozef Mihál | 1 |
Dátum vloženia:
27. 5. 2019 13:17
Dátum poslednej aktualizácie: 27. 5. 2019 13:17
Dátum poslednej aktualizácie: 27. 5. 2019 13:17