POĎAKOVANIE

Dolinský potok

V pondelok 3.9. v nočných hodinách postihli našu obec prívalové zrážky, ktoré spôsobili značné škody na majetku obyvateľov i obce v časti Kolónia a po opadnutí vody v Dolinskom potoku sme zistili aj narušenie brehov potoka.
Ďakujeme všetkým, ktorí pomáhali pri odstraňovaní vzniknutých škôd v nočných hodinách, ale aj pri upratovaní nasledujúce dni. Poďakovanie patrí všetkým povodňou postihnutým občanom, ktorí upratovali nielen vo svojich dvoroch, ale aj na priedomí,HaZZ Senica, DHZ Dojč, DHZ Šajdíkove Humence a DHZ Koválov, spoločnosti Kutlak, s.r.o., Vach, s.r.o. a zamestnancom obce, ktorí poskytli techniku na odstraňovanie vzniknutých škôd. Neustále sa odstraňujú vzniknuté škody na majetku obce.

Dátum vloženia: 5. 9. 2018 18:08
Dátum poslednej aktualizácie: 6. 9. 2018 7:10