Anketa o využití priestorov bývalej MŠ

V prvom čísle Dojčanských novín sme zverejnili anketu, aby sme zistili Váš názor na využitie priestorov bývalej materskej školy. Váš názor je pre nás dôležitý, preto Vás žiadame o zapojenie sa do ankety. Anketový lístok môžete zaslať e-mailom alebo vhodiť do schránky pri vchode Obecného úradu do 12.04.2019.
Ďakujeme

Priestory materskej školy, ktoré boli v 80. rokoch postavené v akcii „Z“ sú prázdne a chceli by sme ich využiť v prospech Vás, obyvateľov. Záleží nám na Vašom názore, a preto Vás prosíme o vyplnenie anketového lístka. Vyberte pre Vás najvhodnejšie využitie z ponúkaných možností alebo doplňte Váš návrh na využitie týchto priestorov. Ďakujeme za Váš názor.

Možnosti využitia bývalej materskej školy postavenej v akcii „Z“:

1. obec si ponechá pozemky, investor zrekonštruuje súčasné priestory, dobuduje ďalšie objekty na celkovú kapacitu 40 klientov a bude prevádzkovať zariadenie pre seniorov,

2. obec si ponechá pozemky, investor odstráni súčasné stavby a vybuduje nový objekt na celkovú kapacitu 40 klientov a bude prevádzkovať zariadenie pre seniorov,

3. obec vypracuje projekt na rekonštrukciu priestorov na nájomné byty a požiada o dotáciu zo ŠFRB

4. iné – Váš návrh využitia priestorov bývalej materskej školy (uveďte konkrétne)

Meno a priezvisko ..................................................................... adresa ....................................... podpis .....................

Anketa nie je anonymná. Prosíme, aby ste uviedli svoje meno, priezvisko, adresu a podpis.  Anketový lístok môžete vhodiť do schránky pri Obecnom úrade. Zároveň Vás uisťujeme, že vaše osobné názory nebudú menovite interpretované na verejnosti.

Dátum vloženia: 5. 4. 2019 11:47
Dátum poslednej aktualizácie: 5. 4. 2019 11:53