SRRZ-RZ pri ZŠ s MŠ Dojč

Rodičovské združenie pri ZŠ s MŠ Dojč

Rodičovské združenie funguje pri našej ZŠ s MŠ ako organizačná zložka Slovenskej rady rodičovských združení. RZ pravidelne organizuje rôzne akcie pre deti aj pre širokú verejnosť: Maškarný ples, tvorivé dielničky, Vianočnú dedinku, bazáre, Šarkaniádu a rôzne iné.

Orgánom občianskeho združenia  je Rada rodičov, ktorá je zložená zo zástupcov jednotlivých tried ZŠ aj MŠ. Voľby do Rady rodičov sa konajú každý rok a následne zástupcovia tried, členovia Rady rodičov si volia medzi sebou predsedu, tajomníka a hospodára.

Rodičovské združenie je neziskovou organizáciou, medzi hlavné zdroje financovania patria členské príspevky a sponzorské dary. RZ úzko spolupracuje so školou a okrem organizovania rôznych akcií pre deti sa snaží aj podporovať ZŠ s MŠ aj materiálnou a finančnou formou.

Dátum vloženia: 7. 1. 2020 9:54
Dátum poslednej aktualizácie: 7. 1. 2020 10:13